loading...

مخزن

یک زوج متاهل میتوانند دست یکدیگر را بگیرند، اما نوازش، در آغوش گرفتن و بوسیدن به عنوان یک تخلف جدی برای عفت عمومی در نظر گرفته میشود. منتها الیه جنوبی ساحل بهخاطر حضور گردشگرهایی که بههمراه تور به

مخزن بازدید : 3215 یکشنبه 09 مهر 1402 زمان : 12:14 نظرات (0)

Universal Guard - Infantry Buidler یک زوج متاهل میتوانند دست یکدیگر را بگیرند، اما نوازش، در آغوش گرفتن و بوسیدن به عنوان یک تخلف جدی برای عفت عمومی در نظر گرفته میشود. منتها الیه جنوبی ساحل بهخاطر حضور گردشگرهایی که بههمراه تور به آنجا سفر کردهاند تا با برج العرب (Burj Al Arab) عکس بگیرند، شلوغتر است. لازم به ذکر است که ساختمان برج العرب ظاهری شبیه به بادبان کشتی های عربی دارد. همانطور که در سطور پیشین نیز گفتیم شهر دبی جاذبه های گردشگری فراونی دارد که در این بخش تعدادی از آنها را معرفی خواهیم کرد. اگر تمایل دارید در کمترین زمان ممکن خود را به این مرکز خرید برسانید، پیشنهاد میکنیم که از مترو استفاده کنید. یک استخر روباز بر روی پشت بام، یک استخر مخصوص کودکان و یک باشگاه ورزشی مجهز همگی امکاناتی هستند که این هتل در اختیار مهمانان خود قرار می دهد. با این حال، دبی در سالهای اخیر توانسته خودش را بهعنوان یک مقصد عالی برای ماجراجوییهای خانوادگی در بین گردشگران بشناساند و همین نیز سبب شده تا افراد بسیار زیادی برای تفریحات خانوادگی به آنجا بروند. سفر به این شهر زیبا میتواند برای افراد پر از ماجراجویی و تجربهای بسیار خوب و دلانگیز به حساب بیاید. اگر میخواهید تجربهای متفاوت از شبهای دبی داشته باشید، حتماً سری به اپرای دبی بزنید. دهکده جهانی دبی به عنوان یکی از پروژههای تفریحی و گردشگری امارات شناخته میشود. در دهکده جهانی کشورهای سراسر جهان در دهکده ای کوچک غرفه هایی به شکل بناهای مشهور و بنام از کشورشان به پا کرده اند و در آنجا به فروش و نمایش انواع سوغاتی ها ، خوراکی های خاص کشورشان ، البسه و صنایع دستی سنتی خود را به نمایش گذاشته اند که باعث شده است جزو برترین مناطق گردشگری دبی در کشور امارات متحده عربی بشمار برود . شامل چندین کیوسک کوچک میشد که با موضوع کشورهای مختلف بهصورت مینیاتوری ساخته شده بودند.

همچنین والدین میتوانند فرزندان خود را تا چندین ساعت در این پارک و تحت حفاظت کامل مراقبان پارک تنها بگذارند و از امنیت آنها اطمینان کافی داشته باشند. اما در برخی موارد، دبی امکاناتی را فراهم نموده است که برای بهره گیری از آن ها، نیازی به پرداخت هزینه ندارید و می توانید به طور کامل از این امکانات استفاده نمایید. افراد میتوانند با انتخاب بهترین و به صرفهترین موارد، تور خود را انتخاب کنند. شهر دبی یک شهر لوکس و گرانقیمت است و باید توجه داشت که تور دبی میتواند برای افراد گران محسوب شود. مسجد جمیرا از همه لحاظ زیبا ترین مساجد دبی است یک کپی دقیق از مسجد الازهر قاهره، که هشت برابر بزرگی آن است، مسجد جمیرا نمونه خوبی از معماری اسلامی است. همچنين در ساختمانهاي بلند، تغييرات فشار و دما با افزايش ارتفاع محسوس است که اثرات آن را بايد در طراحي سازه لحاظ کرد. اگر با پرواز سفر میکنید حتما قوانین حمل بار را مطالعه کنید و جدی بگیرید. این کارت به شما کمک میکند تا از حمل و نقل عمومی با کرایه یکسان استفاده کنید. این شامل برقراری اطمینان از دسترسی به ارتباطات، حمل آب آشامیدنی کافی و پوشیدن لباسهای مناسب، داشتن کفشهای مناسب و ابزار ایمنی برای کوهنوردی است. گردشگران برای سفر به دبی باید از قبل بهطور دقیقی برنامه ریزی کنند و درمورد هرچیزی در سفر خود اطلاعات کافی داشته تا سفری خاطرهانگیز و آسوده داشته باشند.

کافی است بهترین هتل های مسکو را رزرو کنید و در سفرتان به این شهر زیبا حتما سوار این چرخ و فلک غول آسا شوید. افرادی که قصد دارند تور لوکس دبی را بخرند به راحتی میتوانند تور های لوکس و با کیفیت پیدا کنند. کشور امارات ۴ نوع ویزا برای افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند صادر میکند. در تور زمینی مسیر بیشتری را طی میکنید و زمان آن طولانیتر میشود. تور هوایی تهران به دبی طی دو ساعت میرسد. همانطور که گفته شد دهکده جهانی دبی در خروجی ۳۷ اتوبان مرکزی امارات متحده قرار دارد و در فاصلهای حدود یک ساعت از شهر دبی و در قسمت جنوبی آن قرار گرفته است، برای رفتن و دسترسی به دهکده جهانی دبی میتوانید از تاکسی استفاده کنید اما راههای ارزانتری نیز وجود دارد که شامل استفاده از اتوبوسهای ویژه آن، که در سراسر شهر هستند و همچنین آمدن به ایستگاههای متروی union و al ghubaida و بعد از آن سوار شدن اتوبوسهای ویژه دهکده، میباشد. غرفه ایران در دهکده جهانی دبی با نمادی از هنر معماری ایرانی همراه به نمونه هایی ازآجر کاری و کاشی کاری سنتی ایرانی در سال های گذشته می باشد که در دوره های اخیر معماری غرفه کشور ایران ازمعماری ایران باستان و تخت جمشید الهام گرفته است . همان طور که می دانید ایران بخش عمده ای از محصولات و کالاهای مورد نیاز خود را از کشور امارات خریداری می کنند.

این رستوران دارای پنجره های شیشه ای از کف تا سقف بوده و منظره ای خیره کننده را در پیش روی مهمانان قرار می دهد. بیایید بررسی کنیم که چه مکانهایی را میتوانید پوشش دهید و چه فعالیتهایی را میتوانید در ماه مارس در دبی انجام دهید.در واقع ارزانترین زمان سفر به دبی، ماه مارس و فصل بهار است. شما در این رستوران سوار بر میزی با کمربند ایمنی خواهید شد و در ارتفاعات دریا ناهاری سراسر هیجان را صرف میکنید که این تجربه به یادماندنی بدونشک برای همیشه در ذهن شما ثبت خواهد شد. بخشهای متنوع و جذابی را در این مجموعه مشاهده خواهید کرد که ازجمله آنها میتوان به سینمای پنجبعدی، بلوار آی امجی، بخش کارتون نتورک، دهکدهی دایناسورها و چندین بخش دیگر اشاره کرد. این اولین پروژه بزرگ گردشگری امارات است و چندین مقصد گردشگری دبی در این مکان قرار دارد که مطمئناً میتوانید در ماه مارس به گشت و گذار بپردازید.ارزانترین زمان سفر به دبی، بازدید شما از نخل جمیرا را جذابتر میکند. یکی از جذابیتهای دلفیناریوم دبی این است که شما میتوانید با پرداخت مبلغ اضافهتر، امکان شنای کودک در کنار دلفینها را نیز فراهم کنید. هتل سه ستاره دریم پالاس در دیره، بافت قدیمی شهر دبی قرار دارد و فاصله آن تا فرودگاه بین المللی فقط ۱۵ دقیقه با ماشین است. این منطقه در عین حال بسیار مدرن و و لوکس است و آوازهاش به خاظر دربر داشتن تنها هتل 7 ستاره دنیا به گوش جهانیان رسیده است. لازم به ذکر است که این مرکز خرید در نزدیکی 2 هتل از هتل های 5 ستاره دبی قرار دارد. در این قسمت راهنمای سفر به دبی به شما خواهیم گفت که اگر به دنبال تست غذاهایی جدید با عطر و طعم متفاوت هستید و میخواهید غذای خود را در شگفتانگیزترین منظره دبی نوشجان کنید، تومو گزینه نهایی شماست.

به علاوه گرسنگی در این دهکده جهانی یک موهبت است چون شما میتوانید غذاهای کشور محبوبتان را تهیه و با طعم آن آشنا شوید. نحوه دسترسی: سوار اتوبوس شماره 102 شوید که از ایستگاه مترو رشیدیه شروع می شود و شما را مستقیماً به دهکده جهانی در دبی میرساند. نحوه دسترسی: باید از جاده شیخ زاید عبور کرده و به ایستگاه مترو DAMAC Properties برسید. نحوه دسترسی: با استفاده از تاکسی از ایستگاه مترو نخیل شهر اینترنتی Aur Dubai میتوانید به پالم جمیرا برسید. نحوه دسترسی: با گرفتن تاکسی از ایستگاه مترو مال امارات می توانید به برج العرب برسید. بلندترین هتل جهان برج العرب میباشد که با ارتفاع ۳۲۱ متر در جزیرهای مصنوعی که بهمنظور احداث همین هتل در خط ساحلی دبی به وجود آمد، ساخته شده است. آیا می توان در ساحل دبی بیکینی پوشید؟ پارک اطراف این موزه مدرن دبی شامل 80 گونه گیاهی است که مجهز به سیستمهای آبیاری خودکار و بازیافت آب هستند. البته دبی مال فقط شامل فروشگاههای مختلف نمیشود. مناطق مختلف دیدنی دبی هرکدام به تنهایی تمامی امکانات رفاهی را برای پذیرایی از گردشگران آماده کردهاند. این شهر با داشتن امکانات تفریحی، تجاری و گردشگری فوق العاده، توانسته است بالاترین میزان گردشگر را از سراسر جهان به سمت خود جلب کند. شهر دبی را با عروس خلیج فارس میشناسند.

معروف ترین غذای دبی چیست؟ کوچک ترین سوئیت فضایی برابر با ۱۶۹ متر مربع را اشغال کرده و بزرگ ترین آن ۷۸۰ متر مربع را پوشش میدهد. در داخل دبی مال می توانید موجودات دریایی مختلف و حتی کوسه های کوچک را در محوطه بیرونی آکواریوم تماشا کنید. حدود شش هزار تن برف دارد و دمای داخل اسکی دبی 4 درجه سانتیگراد است. در کنار این معماری زیبا در داخل آن فروشگاههایی وجود دارد که محصولات سنتی و همچنین صنایع دستی آفریقایی که اغلب مجسمههای چوبی کنده کاری شده هستند، به فروش میرسد. این مرکز خرید در زمینی به وسعت 1 کیلومتر مربع در سال 2008 افتتاح گردید. حدود ۲۲۸ کیلومتر مربع از مساحت دبی، زمینهای باتلاقی و دریا است که به زمین خوب و قابل استفاده تبدیل شدهاند. از صرافیهای معتبر پول خود را تبدیل کنید. آبشار پنگوئن، بزرگترین آبشار دست ساز جهان و همچنین استخر فوتبال آبی و غواصی را از دست ندهید. ساخت و ساز این برج در مدت 6 سال به پایان رسید. در عبادتگاه جمیرا هم این خوش نویسی ها به چشم می خورند. در این آکواریوم انواع ماهیان دریایی از جمله کوسه ها و سفره ماهی ها به چشم می خورند که غواصی در آن را بسیار خاص و جذاب کرده است.

مسجد ایرانیان بر دبی (Iranian Mosque Bur Dubai) که با نام مسجد علی ابن ابی طالب (ع) و مسجد شیعه نیز شناخته میشود، یکی از مساجد ایرانیها در دبی به شمار میرود و در واقع ترکیبی از رنگهای متنوع و جذاب همراه با معماری ایرانی است. در طبقه سوم موزه دبی اینده بخشی به نام واحه قرار گرفته است که در آن حواس مختلف شما درگیر می شود و هدف از این کار به وجود آمدن ارتباط میان جسم و ذهن است. هنگامی که از باغ وحش بازدید میکنید، میتوانید متوجه شوید که دبی از سه نوع مختلف اکوسیستم تشکیل شده است که از جنگلهای بارانی، ساحل راکی و اقیانوسهای زنده شروع میشود. برای قایقسواری شیشهای به طبقه دوم به باغ وحش زیر آب بروید. این بازار در طبقه همکف قرار گرفته و در یک نما فرهنگ، سبک پوشش و علایق سنتی اعراب را به تصویر میکشد. وزن سبک اش امکان عبور هوای خنک در فصل تابستان را فراهم می کرد. شهر دبی به دلیل تنوع مکانهای گردشگری جذاب، گردشگرانی را از سرتاسر جهان به خود اختصاص میدهد. برخلاف خرده فروش ها، هدف خود را تنها به فروش یک محصول اختصاص نمی دهند. همچنین ترمینال اول و سوم این فرودگاه، خط مترو دارند که هر ده دقیقهای یک بار حرکت دارند و تا ساعت 12 شب میتوانید از آنها استفاده کنید. لازم به ذکر است این ساعت کاری در ایام مختلف مانند ماه رمضان متغیر است. میتوان بهترین آب و هوا را در ماه مارس در دبی تجربه کرد. شما در این تفرجگاه، دو هتل با نامهای القصر و مینا السلام را در کنار تعداد بسیاری رستوران لوکس و مراکز تفریحی میبینید و میتوانید یکی از بهترین سفرهای خود را در یکی از بهترین لوکیشنهای دبی تجربه کنید. این شهر در چند سال اخیر به عنوان یک مرکز گردشگر پسند رونق گرفته است.

همچنین از نظر امکانات و خدمات گردشگری بسیار درجه یک و پیشرفته میباشد. شما میتوانید با انتخاب رزرو هتل مناسب، بلیت رفت و برگشت هواپیما، ترانسفر فرودگاهی، نوع خدمات و امکانات و… از خدماتی که در آژانس مسافرتی تکماه تراول در تور دبی ارائه میشود شامل بلیت رفت و برگشت، بیمه مسافرتی، انواع هتل، ویزای توریستی، ترانسفر فرودگاهی، تور لیدر برای گشت و گذار در شهر و… ترمینال های ۱ و ۳ از طریق محوطه ای مشترک با یکدیگر در ارتباط هستند و می توانید بین دو ترمینال تردد کنید. در طول سفر با تور دبی، در کنار تماشا و لذت بردن از مکان های دیدنی معروف دبی، گشت و گذار، خرید سوغات دبی و تفریح در دبی مال را از دست ندهید چرا که این مرکز خرید از باید های سفر به دبی محسوب می شود. این سازه به صورت نمادین طراحی شده تا مفاهیم گوناگونی را به بیننده القا کند و یکی از 14 موزه زیبای جهان انتخاب شده است. شهر دبی را می توان یکی از پیشرفته ترین شهرهای خاورمیانه اجاره ماشین در دبی دانست. آیا توهم را دوست دارید؟ تجربه 80 نوع توهم بدون قرص، دارو، خواب و هر چیز دیگری شما را ترغیب خواهد کرد که در تعطیلات بعدی حتماً با خرید بلیط ارزان هواپیما و یا با تور لحظه آخری دبی همراه شوید.

اگر بله، پس باید از موزه توهم دبی دیدن کنید. هوای دبی در هر صورتی گرم است پس لباس نازک با خود بردارید. در صورتی که با تور دبی سفر می کنید می توانید به تور لیدر خود مراجعه نمایید تا در این تور ثبت نام کنید و گروهی به این مکان بروید. برای اطلاع از ساعات باز بودن مجموعه، به وبسایت رسمی لگولند دبی مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات این برند، میتوانید به سایت آنلاینش سری زده یا حضوری به فروشگاه مراجعه کنید. ساعات کاری این رستوران از 8 صبح تا 4 بعدازظهر و در روزهای تعطیل از 8 صبح الی 5:45 عصر است. ولی در دیگر ایام هفته 4 ساعت اول رایگان و مابقی ساعات با هزینه محاسبه می شود. ساعات کاری این رستوران از 12 الی 3 بعدازظهر و در شیفت عصر از 7 تا 11 شب است. همچنین میتوانید از بین نوشیدنیهایی که در بار است به همراه موسیقی لذت ببرید. دبی جاذبه های گردشگری بسیاری دارد اما در بین تمامی این ها بازدید از آکواریوم دبی لطف خودش را دارد پس از بازدید آن غافل نشوید.با هم اقلیم همراه باشید تا با این آکواریوم بی نظیر آشنا شویم. برای خرید طلا همانند خرید و فروش هر جنسی لازم است تا نکات مهم بازار آن را بلد باشید. لازم به ذکر است با توجه به نوسان قیمتهای گردشگری در دبی، حتماً قبل از سفر قیمت گردشگری و اقامت در هتل العرب را بررسی کنید. به این معنی میباشد که اگر تمام صندلیها رزرو و پر نشده باشد آفرهای ۲روز قبل از شروع تور برای جذب مسافر ارائه میدهند. اگر میخواهید برای رصد عرشه آسمان در برج خلیفه بروید، باید یک ماه قبل رزرو خود را انجام دهید.

این یک سازه بزرگ است که با ارتفاع 828 متر به زندگی خود ادامه میدهد. در ادامه پنج مورد از بهترین مراکز خرید دبی را به شما معرفی خواهیم کرد. میتوان موجودات آبی شگفت انگیزی مانند پیرانا، شیرماهی، خرچنگ عنکبوتی غول پیکر، کروکودیل کوتوله آفریقایی، پنگوئن هومبولت و سمور را مشاهده کرد. این فروشگاه های زنجیره ای انواع سوغاتی های سنتی مانند لیوان، لباس اماراتی و سایر اقلام را به فروش می رسانند. آیا می توان در دبی در مکان های عمومی PDA را نشان داد یا دست نگه داشت؟ باید توجه داشت برای اخذ تور دبی حتما باید ویزا داشت. این تکه طلا، نام محله دیره دبی را در بین محله های دبی برایتان متمایز می­کند و همیشه آن را بهخاطر خواهید داشت. جنگل های بارانی این مجموعه تجربه بی نظیری از لمس باران های استوایی و شدید را برای شما فراهم می کند. بازار طلای دبی با مجموعه ی عظیمی از فروشگاه ها، گوناگونی بی نظیر اجناس و قیمت های فوق العاده مناسب، بهترین مکان برای دوستداران جواهرات است. شهر دبی دارای جاذبه های گردشگری و توریستی بسیاری است. اگر برای سفر به دبی خود را آماده میکنید، میتوانید انگلیسی نیز صحبت کنید زیرا این زبان رایج ترین زبان در آنجا است. در اماکن عمومی نمیتوانید الکل بنوشید زیرا در دبی ممنوع است. ازجمله برخی امکانات این هتل لوکس میتوان به خودرهای رولزرویسِ افتخاری برای ورود به هتل، رستورانهای با کیفیت، تختهای گردان در بعضی اتاقها و زمین تنیس، روی سکوی فرود هلیکوپتر، اشاره کرد.

از جمله امکانات ترمینال شماره دو فرودگاه بین المللی دبی میتوان به دستگاههای خودپرداز، امکانات مراقبت از نوزاد، خدمات صرافی، نقاط اطلاعاتی، سالنها و نمازخانه اشاره کرد. یکی از منطقههای تفریحی دبی که در راهنمای سفر به دبی به شما معرفی میکنیم، دبی ماریناست که جزو محلههای مدرن و گرانقیمت دبی محسوب میشود. شهر دبی دومین شهر گرانقیمت منطقه خاورمیانه و بیستمین شهر ثروتمند در جهان میباشد. این رستوران هندی و مجلل که آوازهاش در میان رستورانهای منطقه جمیرا به گوش همگان رسیده با منوی متنوعی که دارد، محبوبیت بسیاری را از آن خود کرده است و شما میتوانید روزی به یادماندنی را در محیطی گرم و سنتی هندی برای خود رقم بزنید. نمای مسجد جمیرا دبی را با سنگ های بسیار عالی کرم رنگ طراحی کرده اند. به عنوان مثال از دیگر کافه رستوران های لاکچری در دبی مال می توان به کافه رستوران های واقع در دهکده یا ویلیج اشاره نمود. برای مثال تور لحظه آخری دبی در فصل گرم و شرجی سال زیاد میشود. از رستورانهای محلی تا رستورانهای بینالمللی، میتوانید در ساحل الصفوح از تنوع فرهنگی و چشماندازهای زیبا لذت ببرید. این ساحل ، توسط شرکت مراس (Meraas)، ساخته شده است. ساخت این آب نما 800 میلیون درهم هزینه داشته است و وظیفه ساخت آن بر عهده یک شرکت آمریکایی بوده است. طراحی برجالعرب را شرکت مشاورین Atkins با مدیریت تام رایت به عهده گرفتند. به همین دلیل در این بخش از راهنمای سفر به دبی چندین سوغات معروف و رایج این شهر را به شما معرفی میکنیم. در این مکان، 40 نوع مخزن نمایشی مختلف وجود دارد که چندین حیوان آبزی دارند. می توانید با کاوش در طبیعت وحشی پارک حیات وحش عرب شروع کنید، جایی که می توانید بیش از 17,000 حیوان وحشی را ببینید.

اما بهترین قسمت این پارک تئاتر راج محل، عرصه داخلی از هنر کشور است، که می تواند ۸۵۰ نفر را جای دهد. در این قسمت از راهنمای سفر به دبی، که قرار است با بهترین رستورانهای این شهر آشنا شوید، میخواهیم به شما بگوییم که حتی اگر علاقهای به غذاهای فرانسوی ندارید هم به این رستوران بروید زیرا بدونشک یکی از بهترین غذاهای فرانسوی عمرتان را در این رستوران میل خواهید کرد. زیرا این باغ نیز از جاهای دیدنی دبی است و در سال ۲۰۱۵ میلادی افتتاح شده است. شما میتوانید در این زمان از ساحل دیدن کنید؛ زیرا دمای دریا تقریباً 22 درجه سانتیگراد خواهد بود که شنا کردن را برای شما راحت میکند. برای ساخت آن حدود ۱۲ هزار کارگر نیاز بود تا ساختمانی با این عظمت را در مدتزمان ۲۲ میلیون ساعت بسازند.۵۷ آسانسور و هشت بالابر برای حرکت بین طبقات وجود دارد که آسانسورها با سرعتی حدود ۲۵ کیلومتر بر ساعت حرکت میکنند. مجسمه نمادهای دبی: بدونشک در تمامی بازارهای دبی نمادها و جاذبههای این شهر را در قالب مجسمههای کوچک و بزرگی خواهید دید که یادگاری بسیار جذاب و ماندگاری از سفر به دبی برای شما خواهد بود. بوخور دبی: بوخور یکی از ابزارهایی است که عربها بسیار از آن استفاده میکنند و آنرا از درختی به نام اگار که در دبی میروید درست میکنند و از پوست تنه این درخت عودها و عصارههای معطر و مختلفی را تهیه میکنند که در بستههای شیشهای کوچک آماده برای فروش است. با این حال، اگر قصد دارید در ماه مارس به دبی سفر کنید، بهار دبی را در اینجا تجربه خواهید کرد. اگر قصد سفر به دبی را دارید، حتما بازدید از پارک آبی آکوا ونچر دبی را در برنامه خود قرار دهید. میتوانید غذاهای اصیل بخورید و غرفههای آن مکان را بررسی کنید. تمام کارهایی که میتوانید در سفر به دبی خود انجام دهید را بررسی کنید.پس از آن متوجه میشوید که در ارزانترین زمان سفر به دبی نیز میتوان از این شهر نهایت استفاده را برد.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 94
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 24
 • بازدید امروز : 117
 • باردید دیروز : 349
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 117
 • بازدید ماه : 885
 • بازدید سال : 16,173
 • بازدید کلی : 62,027