loading...

مخزن

مخزن بازدید : 87 شنبه 18 اردیبهشت 1400 زمان : 14:09 نظرات (0)

با اشاره برگزاری مراسم تشییع جنازه پر جمعیت در شهرستان اندیمشک، اظهار کرد:‌ برخی از شرکت کنندگان در این مراسم اقدام به تیر اندازی کردند که دستور ویژه در خصوص برخورد قانونی با خاطیان صادر شد.

وی افزود: یکی از متولیان این مراسم که از استان لرستان به اندیمشک سفر کرده بود به همراه ۲ نفر راننده خودروهای حامل سیستم صوتی و تزئینات همچنین یکی از بستگان متوفی که مسئولیت برگزاری این مراسم را بر عهده داشت به دستور دادستانی دستگیر و ۲ خودروی نیسان نیز توقیف شدند.

دادستان شهرستان اندیمشک گفت: افرادی که در این مراسم اقدام به تیراندازی کرده بودند نیز شناسایی و دستور دستگیری آنان صادر شد.

صحرایی بیان کرد: با برگزارکنندگان هرگونه مراسم عزاداری،عروسی و ... که مغایر با مصوبات ستاد کرونای شهرستان باشد ،با قاطعیت و بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

وی با هشدار به افرادی که در مراسمات مختلف اقدام به تیراندازی می‌کنند، عنوان کرد: دستگاه قضا نسبت به دستگیری و مجازات بر هم زنندگان نظم عمومی و افراد قانون شکن، با سرعت و قاطعیت عمل خواهد کرد.

مخزن بازدید : 95 شنبه 18 اردیبهشت 1400 زمان : 14:05 نظرات (0)

افرادی که تمایل به راه اندازی یک کسب و کار جدید به نام کارواش نانو یا کارواش سبز هستند معمولا ابتدایی ترین اقدام آنها بررسی معایب و مزایای کارواش نانو و جوانب مختلف راهاندازی کارواش نانو است دستمال میکروفایبر ، مجموعه اسپری کارواش نانو ، دستگاه بخارشویی، اسفنجهای نانو ،واکس داشبورد، این ها تنها برخی از مهم ترین لوازم و تجهیزات حهت راه اندازی کارواش نانو هستند و شما برای دریافت لیست کامل از لوازم و تجهیزات کارواش نانو نیاز به تحقیق و بررسی بیشتر دارند. 2. مزیت های کارواش سبز و معایب انواع کارواش خشک را بسنجند و مقایسه کنند و هدف خود را مشخص کنند. این پروانه با چرخش 50 دور در ثانیه ، آب را در 3 مرحله به پودر تبدیل می کند. پمپ مه پاش که توسط سایت ما به فروش می رسد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و ما محصول خود را با پشتیبانی و خدمات پس از فروش خدمت مشتریان خود ارائه می دهیم. کارواش عمل شستشو را با استفاده از آب فشار قوی انجام می دهد به همین دلیل است که از نظر زمانی و و میزان مصرف آب در مقایسه با شلنگ و آب معمولی دارای صرفه جویی قابل توجهی می باشد؛ اما این کارواش برای این که بتواند مکانیزم شستشو را به طور صحیح انجام دهد نیاز به یکسری متعلقات و ابزار دارد که از آن تحت عنوان لوازم کارواش یاد می کنند، لوازمی همچون دسته لانس ها، شلنگ، برس، نازل، تفنگ تاپ گان.

کارواش صنعتی از دیگر راه های افزایش در آمد وجود نیروی کار مجرب و خوش برخورد، استفاده از شوینده های با کیفیت، وجود تجهیزات کارواش صنعتی و پیشرفته، قیمت مناسب و منصفانه تر برای شستشوی خودرو ها، همچنین فضایی بعنوان اتاق انتظار برای مشتری است چرا که با وجود چنین مزایا و امکاناتی مشتری برای دفعه های بعد هم کارواش شما را انتخاب می کند پس مشتری مداری اصل اول برای جذب مشتری و در آمد بالاتر به حساب می آید. همان طور که می دانید کارواش یک ابزاری است که بنا به قدرتی که دارد از آن برای شستشو سطوح مختلفی همچون ماشین آلات، اتومبیل، نمای ساختمان ها، فضا های کارگاهی، کشتارگاه ها و … به یک فرد حرفهای برای اجرای کارواش نانو نیاز است تا مطمئن شوید که هیچ آسیبی به رنگ خودرو وارد نمیشود. اسپری بدنه متناسب با طیف رنگ بدنه است و برای شیشه یا رینگ و لاستیک استفاده نمی شود. همچنین جنس بدنه باید به گونهای باشد که در مقابل دمای بالا تغییر فرم و شکل ندهد. این تفنگی نیز باید به گونهای باشد که بتوان با دست غیر مسلح آن را در اختیار گرفت. 

رسیدن بخار تمیز بدون زنگ آب و شوره به محل مورد نظر در اتومبیل از جمله مواردی است که می تواند نتایج ذکر شده را به دنبال داشته باشد. به منظور خرید مه پاش مرغداری می توانید همین اکنون گزینه ی خرید آنلاین مه پاش مرغداری را در اولویت قرار داده و این محصول را بدون اتلاف زمان خریداری کنید. آبیاری قطرهای: در این روش که روشی ظریف و دقیق است، آب بهصورت جداگانه و انحصاری به ریشهی گیاهان توسط قطرهچکانهایی مخصوص داده میشود. با کوپله شدن این دو جزء، به شکل مستقیم یا با استفاده از یک تسمه، نیروی حرکتی از موتور به پمپ انتقال داده شده و موجب حرکت پیستون های آن و ایجاد فشار لازم می شود. 8. نوشتن و اصلاح مداوم طرح تجاری برای انواع کارواش مثل کارواش نانو ، کارواش سیار و کارواش بدون آب در شفاف شدن مسیر و رفع اشکالات احتمالی در مراحل مختلف رسیدن به اهدافتان کمک میکند. پس از مشخص شدن نوع آبپاش ها و جایگذاری روی نقشه، باید با توجه به دبی مصرفی هر یک از آبپاش ها که در کاتالوگ آنها مشخص شده است ضرب در تعداد کل آبپاش ها دبی کل یا دبی مورد نیازبرای انتخاب پمپ(میزان آب مورد نیاز در واحد زمان مثلا 2 لیتر در ثانیه) محاسبه شود.

نوع آنالوگ و دیجیتال از نظر نحوه تنظیم تفاوتهایی با هم دارند. بسته به نوع کارواش که می تواند دستی یا اتوماتیک باشد، عملیات شستشوی اصلی بدنه خودرو به روشی متفاوت انجام میگیرد و ابزار لازم برای انجام این عملیات متفاوت است. امروزه بسیاری از کارواش های کوچک و بزرگ در سطح کشور خدمات بسیار گسترده ای در حوزه نظافت حرفه ای و مکانیزه خودروها انجام می دهند. برند برتولینی متعلق به شرکتی ایتالیایی می باشد که فعالیت خود را در تولید و عرضه انواع الکتروپمپ در کاربری صنعتی و کشاورزی از سال 1918 شروع کرده و امروزه به کشورهای دیگر صادر می گردد. رابطی دکمه دار است که شیر خودکار را موقتا به آبپاش وصل میکند و با فشاری ساده روی دکمه از شیر خودکار جدا میشود. طراحی این لنس به گونه ایست که می توان با چرخاندن شیر تعبیه شده در آن، هم پاشش فوم و هم پاشش آب انجام داد، و دیگر نیازی به استفاده از دو لنس جدا نمی باشد. این نازل با چرخاندن لایه آلودگی ها می تواند با قدرت و توان بیشتری لایه آلاینده ها را از سطح جدا سازد.

مطالعه بیشتر:

https://iran-pump.com/%D9%85%D9%87-%D9%BE%D8%A7%D8%B4-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C/

مخزن بازدید : 85 یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 زمان : 10:51 نظرات (0)

بر اساس مطالعات چندگانه نگارندگان تعداد 11 شاخص­ و 34 متغیر برای شناسایی مؤلفههای تأثیرگذار ابعاد اقتصادی و اجتماعی کیفیت زندگی کارکنان واحدهای پرورش ماهی در شهرستان سلسله گزینش شدند. حسینی و دیگران (6) در مقاله خود با عنوان "تعیین و اولویت بندی عوامل مؤثر بر زنجیره تأمین سبز با استفاده از رویکرد تحلیل مسیر" به شناسایی و اولویت بندی عوامل مؤثر بر زنجیره تأمین سبز در شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی و مواد شوینده پرداخته اند. این استراتژی عملکرد زیست محیطی را به سراسر زنجیره تامین پیوند می زند. با وجود این، آنچه نهایتاً در شکل ظاهری و عملکرد قراردادها ظاهر شده است میزان درک قانونگزاران و دولتمردان نفتی از ابعاد مختلف و عمق این ویژگیها از یک سو و سطح دانش، مهارت و تجربه کارشناسان و متخصصان نفتی کشور از وضعیت مخازن و پیشرفت های دانش فنی در کلیه سطوح عملیات نفتی، از سوی دیگر است. این قرارداد، دو ضمیمه دارد که به ترتیب مربوط به مختصات نواحی عملیات و اصلاح قانون مالیات بر درآمد است. رژیمهای حقوقی حاکم بر قراردادهای نفتی، از قراردادهای امتیازی تا قراردادهای بیع متقابل یا صورتهای ترکیبی و تلفیقی آنها نشان میدهد که وجه تمایز این قراردادها با یکدیگر صرفاً در نحوه سهمبری شرکت طرف قرارداد و کشور صاحب مخزن از تولیدات یا از درآمد و سود حاصل از عملیات نفتی بوده است.

بعد از بررسی اجمالی قراردادهای نفتی ایران از امتیازنامههای رویتر و دارسی تا قراردادهای بیع متقابل، ویژگیهای مطلوب قراردادهای نفتی را به شرح ذیل بررسی کردهایم: حاکمیت و مالکیت بر منابع نفتی، حقوق و منافع ملی در زنجیره عملیات نفتی، انتقال دانش و مهارتهای فنی، و افزایش سهم دولت از عواید نفتی. عنوان این امتیازنامه چنین بود: «اعطای امتیازات حقوق از جانب اعلیحضرت همایون شاهنشاهی به بارون جولی یوس دو رویتر، کمپانی همایونی ایرانی و انگلیسی به جهت راهآهن و اعمال مفیده عامه در ایران.» (امور حقوقی، صفحات 1 تا 8). ملاحظه می­شود که دامنه این امتیازنامه به مراتب بیش از بهره­برداری از میادین نفتی ایران بود. انگلیسی اعطا شد. این امتیازنامه، سیزده سال بعد از تولد صنعت جدید نفت در جهان به امضاء رسید. نتایج تحقیق حاضر از دید بعد اقتصادی و افزایش اشتغال به صورت مستقیم و غیر مستقیم در منطقه با پژوهش فرانکیس و هرشنر (2003)، صالحی (1381) و ادوارد (2000) رابطه معناداری دارد. به عنوان مثال، هنگامی که جمهوری اسلامی ایران، بعد از حدود یک دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، مجوزهای قانونی برای حضور شرکتهای بزرگ نفتی بینالمللی را در چارچوب نظام پیمانکاری و قراردادهای بیعمتقابل صادر نمود بسیاری از این شرکتها اساساً تمایل چندانی به این قراردادها نداشتند اما حضور در میادین نفتی ایران امتیاز ویژهای برای آنها محسوب میشد که قطعاً سهام این شرکتها را تقویت میکرد ضمن آنکه شرایط بین المللی https://irchem.ir/industrial و آثار سوء تحریمهای اقتصادی میتوانست نویدبخش روزهای خوبی در آینده برای ایشان باشد.

شرکتهای نفتی داخلی و بینالمللی بنگاههای اقتصادی اند که منطقاً در چارچوب ضوابط بنگاهداری، هدفی جز تأمین منافع سهامداران خود در فضای رقابتی ندارند. به موجب این قرارداد، دو شرکت تحت عناوین «شرکت اکتشاف و تولید نفت ایران» و «شرکت تصفیه نفت ایران» که به شرکتهای عامل معروفاند، بر طبق قوانین ایران به ثبت رسید. پاسخ به سؤال سوم: در مرحله اول و دوم به شناسایی، استخراج و تأیید متغیرهای مستقل تأثیرگذار بر کیفیت زندگی اعضای جامعه مورد مطالعه پرداخته شد و در سؤال سوم به بررسی اثرات متغیرهای زمینه­ای (ویژگی­های دموگرافیک اعضای جامعه) بر روی میزان کیفیت زندگی آنها با کمک آزمون آنالیز واریانس یک طرفه (متغیرهای زمینه­ای چند مقوله­ای) و مقایسه میانگین­ها (متغیرهای زمینه­ای دو مقوله­ای) در سطح حداکثر خطای 05/0 پرداخته شد. پاسخ به سؤال دوم: پس از استخراج عامل­ها با کمک تحلیل عاملی اکتشافی در مرحله دوم به وسیله رگرسیون خطی ساده به روش گام به گام به بررسی میزان تأثیرگذاری متغیرهای مستقل (عوامل استخراج شده) بر ابعاد اقتصادی و اجتماعی کیفیت زندگی کارکنان روستایی کارگاههای پرورش ماهی (متغیر وابسته) به این صورت پرداخته شد: عوامل هفتگانه بر اساس بیشترین قدرتی که در تبیین متغیر وابسته داشتند وارد معادله رگرسیونی شدند تا اینکه از بین عوامل مذکور پنج عامل «سرزندگی و بهزیستی ذهنی»، «روابط و همبستگی اجتماعی»، «بهبود تغذیه و امنیت اجتماعی»، «سرمایه­گذاری و صادرات» و «اشتغال و درآمد» قابلیت تحلیل تأییدی موضوع مورد مطالعه را دارا شدند.

هر معدنی که کمپانی پیدا کند مثل زمین ساده و عادی محسوب خواهد شد و از جانب کمپانی به قیمت متداوله آن ولایت خریده خواهد شد و اگر لازم شود دولت، صاحب یا اصحاب آن زمین را مجبور خواهد کرد که آن را به قیمت متداوله آن ملک به کمپانی بفروشد. و هر دو برای این کار لازم اند، به همین دلیل برای مؤثر بودن مواد معدنی باید در مصرف آن ها دقت کرده و تعادل برقرار کرد. در این مقاله نشان خواهیم داد که سایر ویژگیهای مطلوب در قراردادهای نفتی (که در ادامه به آن میپردازیم) صرفاً شعارهای زیبایی بوده و هست که هیچگاه به تحقق نرسیده و با ادامه شرایط موجود نیز به تحقق نخواهد رسید. تبدیل دو فرآیند متعارض فوقالذکر به شرایط «برد- برد»، با توجه به شرایط و مقتضیات مخازن نفتی کشور، مستلزم درک صحیح از مصادیق منافع ملی بلندمدت در بهرهبرداری از مخازن نفتی است.

مخزن بازدید : 203 دوشنبه 11 اسفند 1399 زمان : 13:13 نظرات (0)

در ایــن تصویر صداى یک خانم با تکرار جملاتى ماننــد «حالا چرا این قدر خشــن، گناه داره، خب گشنه ست » تصویرى از این صحنه به مخاطب ارائه مى کند.

در ادامه این پســت، چند تصویــر مربوط به ده ســال پیش، از نمایش شیرها در سیرک منتشر شده و به مخاطب این گونه القا شده که تصاویر مربوط به باغ وحش شیراز هستند.

در همیــن رابطه روابط عمومى محیط زیســت فارس در واکنش به انتشــار تصاویرى خشــونت آمیز و غیرانســانى با یک قلاده شــیر منصوب بــه باغ وحش شــیراز، اعلام کرد که این اداره کل خواســتار توضیح مدیر مجموعه باغ وحش شیراز شده است.

روابــط عمومى حفاظت محیط زیســت اســتان فارس با ارســال گزارشــى به رسانه ها اعلام کرد که در مورد علت ظاهر خون آلود شــیر مورد اشاره، مسئولان باغ وحش شیراز مدعى شده‌اند که ناشى از گازگرفتگى بخشــى از فنس‌هــا بــوده اســت، اما موضوع توســط کارشناسان در دست بررسى است.

حیــوان آزارى در باغ وحش شــیراز به هیچ وجه صحت ندارد

قهرمانى، مدیر باغ وحش شیراز ضمن رد حیوان آزارى در ایــن مجموعه مى گوید: بــا نگاهى دقیق به کلیــپ متوجه مى شــوید که شــیر در حــال خوردن گوشــت خام اســت و ذکر این نکته ضرورى است که گوشت خام حاوى خون است.

حسینعلی قهرمانی در گفت و گو با ایلنا با بیــان اینکه موضوع حیــوان آزارى در باغ وحش شــیراز به هیچ وجه صحت ندارد، مى گوید: برای روشن شــدن افکار عمومى اطلاعیه اى را صادر کردیم که در آن موضوعات و اصل واقعیت درج شــده است.

انتشار فیلم مغرضانه است

وی با اشــاره به اینکه اگرچه به درســتى مشــخص شــد که افراد به صورت مغرضانه اقدام به انتشــار فیلم کرده اند بنابراین در صورتی که فرد به شــیر ضربه وارد کرده بود به خوبى در کلیپ مشــخص مى شــد، مــى افزاید: اما فردى که به شــیر غذا مى داد حدود ســه ماه پیش از مجموعه باغ وحش شیراز اخراج شده است.

وى با اشاره به اینکه زمانى که فرد به حیوانات غذا مى دهد به حیوانات اشــاره مى کند که اجازه خوردن غذا به دیگر حیوانات هم بدهد، بیان مى کند: شــیرها سرمایه هاى اصلى باغ وحش شیراز هستند به طوری که هیچ فــرد عاقلى هم قصد ندارد که این ســرمایه هاى بزرگ را از دست بدهد.

وى بیان مى کند: متاســفانه یک ســرى افراد که ناهنجــارى هاى روحــى و روانى دارند، بــدون اطلاع درســت از ماجرا اقدام به تخریب باغ وحش شیراز که یکى از بهترین باغ وحش هاى ایران است، مى کنند.

قهرمانى با اشــاره به اینکه دو سه حیوانى که در کنــار فنس هاى باغ وحش بودند جزء شــیرهاى مولد مجموعه هســتند، ادامه مى دهد: متاســفانه فردى که در حال غذا دادن به شــیر بــود نباید در روز عادى که مردم در باغ وحش حضور دارند غذا به حیوانات بدهد.

بعضى از افراد با هدف جمع آورى فالور کلیپ هاى غیر واقعى منتشر مى کنند

مدیر باغ وحش شــیراز با اشــاره بــه اینکه هیچ فردى اجازه ندارد در مجموعه باغ وحش شیراز اقدام به حیوان آزارى کند، خاطر نشان مى کند: نباید فراموش کــرد که در حــال حاضر قیمــت هر شــیر مخصوصا شــیرهاى مولد حــدود 300 الــى 400 میلیون تومان است، بنابراین هیچ شخصى اجازه حیوان آزارى ندارد.

قهرمانــى در ادامه با اشــاره به اینکه متاســفانه بعضى از افراد با هدف جمع آورى فالور اقدام به انتشار کلیپ هاى غیر واقعى مى کنند، ادامه مى دهد: بعضى از افراد حاضرند به هر قیمتى کلیپ هایى منتشر کنند که در واقعیت صحیح نیست.

مدیر باغ وحش شــیراز در ادامه با اشاره به اینکه طى تماسى که با مســئولان محیط زیست داشتیم به آنها عنوان کردم کل ماجرا چه بوده اســت، مى افزاید: در تمام باغ وحش هــا براى غذا دادن به حیوانات اول گوشت را تکه تکه مى کنند.

وى با اشــاره به اینکه متاسفانه افرادى که کلیپ را انتشــار دادند مى کوشــند تا احساسات انسان ها را جریحــه دار کنند، مى گویــد: بعضى از افراد زمانى که اخبار کم مى آورند ســوژه هایــى پیدا مى کنند که به تبع آن بتوانند موج سوارى کنند.

وجود خلأ قانونى در بخش حیوانات ماده

قهرمانــى در ادامــه بــا بیــان اینکــه در صورتى کــه فرد شــیر را با میلــه زده بود باید ایــن صحنه در کلیپ مشــخص مى بود، مى افزاید: در شــرایط فعلى شــیرها در فصل جفت گیرى هستند که این امر باعث شــده آنها درنده شــوند و همواره سرشــان را به فنس ها مى مالند.

مدیر باغ وحش شــیراز در ادامه با اشاره به اینکه خلأ قانونى در بخش حیوانات ماده باعث شده تا نتوانیم در بســیارى از بخش ها به درستی عمل کنیم ، مى‌‌گوید: در بســیارى از کشــور ها در زمان فصــل جفت‌گیرى حیوانات پلاکاردهایى نصب مى کنند که افراد نباید به حیوانات نزدیک شوند.

مدیر باغ وحش شــیراز در ادامه با اشاره به اینکه طبــق قانون حیواناتى کــه در هر صورت در باغ وحش به مردم آســیب وارد کنند مسئولان باغ وحش مقصر شــناخته مى شوند، ادامه مى دهد: در حال حاضر خلأ قانونى اجازه نمى دهد که قفس هاى باغ وحش مطابق با دیگر کشورها باشد.

قهرمانى در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر شــیوع بیمارى کرونا باعث شــده تا خسارت زیادى به مجموعه باغ وحش شــیراز وارد شــود، بیان مى کند: متاسفانه بعضى از افراد به میزان خسارت هاى وارده به این مجموعه نمى اندیشند.

خسارت ۱۲ میلیارد تومانی کرونا به باغ وحش شیراز

وى بــا اشــاره بــه اینکــه ماهیانــه ۳۰ میلیون تومــان بــراى خریــد یونجــه هزینــه مــى کنیــم، مــى افزاید: با هدف تأمین مــواد غذایى ۴ گونه گوزن، بز هنــدى و دیگر حیوانات ماهیانه هزینه هاى زیادى را مى پردازیم.

مدیر باغ وحش شــیراز با اشــاره به اینکه شیوع بیمارى کرونا ۱۲ میلیارد تومان خســارت به مجموعه باغ وحش شــیراز وارد کرد، ادامه مــى دهد: ذکر این نکته ضرورى اســت که هزینه هر مــاه اداره کردن باغ وحش شیراز مبلغى بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان است.

قهرمانــى بــا اشــاره بــه اینکــه تعطیلــى بــاغ وحش شــیراز در ایام نــوروز و ... امکان پذیر نیســت مى افزاید: در شــرایط فعلى به هیچ عنوان نمى توانیم باغ وحش شــیراز را تعطیل کنیم، این در حالی است که اگر مســئولان خواســتار تعطیلى مجموعه باغ وحش شیراز هستند باید بودجه‌اى را براى نگهدارى حیوانات بــه ما اختصاص دهند و در غیر این صورت مســئولان باید اقدام به معدوم کردن حیوانات کنند.

انتقاد از عدم حمایت مسئولان

مدیر باغ وحش شــیراز در ادامه با اشاره به اینکه متاسفانه مسئولان هیچ حمایتى از ما در دوران شیوع کرونــا انجــام ندادند، ادامــه مى دهــد: در جهت اخذ تســهیلات براى نگهدارى از حیوانات و حفاظت از باغ وحش شــیراز مــدت‌ها در ادارات دولتــى رفت و آمد داشــتیم که متاســفانه هیچ اتفاقى رخ نداد و برخلاف دوندگى هاى زیاد مســئولان هیچ حمایتى از ما انجام ندادند.

مخزن بازدید : 355 دوشنبه 11 اسفند 1399 زمان : 13:11 نظرات (0)

همونطور که در بالا خدمتتون عرض کردم بسته های خودآموز زبان انگلیسی زیادی در بازار وجود دارند که هیچ کدام تا حالا به کسی زبان یاد ندادن و با توجه به نیاز زیاد زبان آموزان خود بنده تصمیم گرفتم که سیستم آموزشی آنالیزی رو که در کلاسهای حضوری ما کار میشن رو تبدیل کنیم به بهترین خودآموز زبان انگلیسی در ایران و خدا رو شکر موفق به این کار هم شدیم و از اواسط سال ۹۶ بسته های خودآموز استاد عطایی در دسترس زبان آموزان قرار گرفت که تا به حال فوق العاده عالی جواب دادن و افراد زیادی از سرتاسر ایران در حال استفاده از این خودآموز های فوق العاده عالی هستند. آنچه که برای یادگیری مؤثر نیاز داریم، خودآموزی است. خب حالا شما روشهایی را بلدید که میتوانید در خانهی خودتان انگلیسی یاد بگیرید. و حتی اگر خارج از فرانسه زندگی میکنید، فرانسوی زبانان بسیاری را پیدا خواهید کرد که میتوانید از آنها برای مکالمه درخواست کنید. کشور چین از شرکای پرقدرت بسیاری از کشورهای قدرتمند جهان از جمله آمریکا است و به همین دلیل افرادی که در زمینه بازرگانی فعالیت می کنند بهتر است قبل از شروع فعالیت خود در دوره تدریس خصوصی زبان چینی شرکت کنند و اصطلاحات بازرگانی را یاد بگیرند.

مطمئنا با شرکت در کلاسهای حضوری نیز با ابزار یادگیری مختلفی روبهرو میشوید. این آموزشگاه فعالیت خود را از حدود ۱۷ سال قبل شروع کرده و با برگزاری دوره های مختلف تافل، جی آر آی و نیز دوره های تافل کودکان و نوجوانان به موفقیت های شایان توجهی در کشور دست پیدا کرده است که یک دستاورد مهم برای این موسسه به شمار می رود. آموزشگاه خصوصی زبان سروش دانش با بیش از ۲ دهه سابقه درخشان و با بهره گیری از اساتید خبره در تمامی زبان ها با هدف ارائه بهترین شیوه های آموزشی در حوزه تدریس خصوصی زبان در تمام سطوح در سراسر استان تهران فعالیت می کند. یعنی هر کس میتواند با مراجعه به 22 شعبه این موسسه در تهران و کرج و یا تکمیل فرم مشاوره رایگان در وبسایت ایرانمهر با مشاوران این موسسه صحبت کند و درخواست خود را مبنی بر ثبت نام در یکی از زبانهای خاص مورد نظرش اعلام کند. برای ثبت نام در دوره های آموزش آنلاین زبان آلمانی آموزشگاه زبان برتر و یا اطلاع از هزینه و قیمت ساعتی و جلسه ای کلاس های مجازی زبان آلمانی با آموزشگاه زبان برتر تماس بگیرید.

میتوانید با خواندن کتابهایی که شما را به وجد میآورند، مخصوصا علایق و سرگرمیهایتان، دو برابر لذت ببرید. اما پرسش این جاست که چرا گاهی با وجود تمام تلاشها و مربیان عالی همچنان کُمِیت ما در یادگیری زبان انگلیسی لنگ میزند. به این معنی که دانش آموز از لحظه ورود کلامی به فارسی از مربی خود نشنیده و کم کم آموزش میبیند که خود نیز ، نیازها و مکالمات روزمره خود را به زبان انگلیسی بیان نموده و با مربی خود و سایر دوستان و همکلاسی ها نیز به زبان انگلیسی ارتباط برقرار نموده و صحبت نماید. اجتماعات گویش کننده به زبان فرانسوی در ۵۷ کشور و قلمرو حضور دارند که اکثر گویش کنندگان بومی این زبان در فرانسه هستند که مبدأ این زبان است و سایر گویش کنندگان به طور عمده در کانادا، به ویژه کبک، نیو برانزویک و اونتاریو و نیز بلژیک، سوییس، لوکزامبورگ و مناطقی در ایالت مین آمریکا و لوییزیانا حضور دارند . به هنگام یادگیری هر زبان خارجی، شما فرهنگ پیرامون آن زبان را نیز یاد می گیرید. شاید در حال حاضر اگر به دور و اطراف خودتان نگاه کنید از هر ده نفر حداقل پنج نفر آن ها به خوبی انگلیسی صحبت میکنند و مابقی اندکی زبان انگلیسی میفهمند. 

۱۱. با خودتان انگلیسی حرف بزنید؛ خیلی زیاد! اما این بدان معنی است که شما فقط چند بار فرصت دارید که سر کلاس تمرین کنید و توجه مدرس را برای خودتان داشته باشید. شما می توانید با اختصاص دادن زمان کمی در حدود ۳۰ دقیقه برای هر روز در پایان هفته متوجه خواهید شد که حدود ۳ ساعت و نیم را به آموزش زبان چینی پرداخته اید که اگر در هر روز چند دقیقه به این زمان اضافه کنید در نهایت شاهد نتایج خیره کننده ای خواهید بود. روش یادگیری زبان انگلیسی با روش آماده سازی آزمون شب امتحان بسیار متفاوت است. آموزش زبان چینی در این کلاس ها از سرعت مناسبی برخوردار است و هزینه بسیار مناسب این کلاس ها برای زبان آموزان از مزایای کلاس گروهی است. این آزمون ها اگرچه ممکن است بسیار تخصصی باشند اما مطمئنا برای هدف خاصی که طراحی شده اند مورد تقاضا هستند. قلعه حیوانات هم یک کتاب خیلی معروف است که میتوانید به دو روش بخوانیدش! میتوانید مکالمه را بارها و بارها در ذهنتان یا جلوی آینه تمرین کنید. اگر طرفدار داستانهای واقعی هستید احتمالا از خواندن زندگینامهی یک فرد مشهور مثل ستارههای سینما یا شخصیتهای معروف ورزشی لذت میبرید.

منبع:

https://sites.chapman.edu/danialseo/2021/02/02/%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DA%86%D9%87-%D8%AF%DB%8C%DA%A9%D8%B4%D9%86%D8%B1%DB%8C-%D8%A2%DA%A9%D8%B3%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3/

مخزن بازدید : 192 سه شنبه 28 بهمن 1399 زمان : 13:55 نظرات (0)

«بوریس جانسون»، نخست‌وزیر انگلیس «جو بایدن»، رئیس‌جمهور آمریکا شعار «بهتر از قبل، دوباره می‌سازیم» را از او کپی کرده است.

به نوشته «یاهونیوز»، بوریس جانسون با لحن شوخی گفته که بایدن این شعار را از او وام گرفته است. او گفت: «از اینکه رئیس‌جمهور بایدن هم شعارش را پیدا کرده مشعوف شدم: «بهتر از قبل، دوباره می‌سازیم.»

جانسون ادامه داد: «ادعا می‌کنم که ما اولین بار از این شعار استفاده کنیم. البته فکر می‌کنم ما هم آن را از فرد دیگری قرض گرفتیم. اما شعار درستی است.»

رابطه میان بوریس جانسون و جو بایدن شروع چندان مناسبی نداشت. بایدن سال گذشته بوریس جانسون را «کپی فیزیکی و روانی ترامپ» توصیف کرده بود.

اعضای ستاد انتخاباتی بایدن قبلاً گفته‌اند رگه‌های بی‌اعتمادی رئیس‌جمهور آمریکا به نخست‌وزیر انگلیس هنوز هم به دلیل شباهت‌های جانسون به ترامپ باقی مانده است.

با وجود این، جانسون روز یکشنبه گفته گام‌های اولیه‌ای که بایدن در زمینه مسائل جوی و مسائل سیاست خارجی برداشته برای روابط آمریکا و انگلیس «به شدت دلگرم‌کننده» است.

مسئله ایران و هماهنگی میان دولت‌های لندن و واشنگتن یکی از محور‌های خشنودی بوریس جانسون است.

او در مصاحبه شامگاه یکشنبه خود با شبکه آمریکایی «سی‌بی‌اس» ضمن اشاره به دو تماس تلفنی «مثبت و سازنده‌ای» که با بایدن داشته، گفت شاهد نزدیک شدن اولویت‌های واشنگتن و لندن طی هفته‌های اخیر بوده است.

او گفت: «تحولات مهمی طی چند هفته اخیر درخصوص نزدیک شدن نحوه تفکر آمریکا و انگلیس درباره موضوعات خاصی مانند ایران، ناتو و تغییرات اقلیمی رخ داده است».

جانسون در ادامه از پاسخ به سوال مجری سی‌بی‌اس درباره اظهار نظر قدیمی و منفی بایدن در مقایسه کردن رهبر حزب محافظه‌کار انگلیس (شخص جانسون) با «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق آمریکا، طفره رفت.

نخست‌وزیر انگلیس حوزه‌های تغییرات اقلیمی و سیاست درقبال ایران را از جمله حوزه‌هایی دانست که واشنگتن و لندن می‌توانند در آن‌ها همکاری کنند و افزود: «به نظرم بعضی از بیانیه‌هایی که از کاخ سفید و دولت جدید آمریکا می‌شنویم به شدت دلگرم‌کننده است».

مخزن بازدید : 161 سه شنبه 28 بهمن 1399 زمان : 13:53 نظرات (0)

آخرین فرصت برای بعد از خارج شدن از سینما آغاز کرد و. تا به حال سابقه نداشته مردم بعد از خارج شدن از سیمین است. حدوداً یک سال بعد از شورشی منطقهای در پاریس روایت میشود ارائه دهیم. فقط فیلم سبز میشود و محتوایی آن و دیگری فضای فکری حاکم بر فیلم برای مخاطب. داستانی که یا از سوی کشورهای مختلف و سینماگران برای حضور در بخش اصلی حضور داشتهاند. باید منتظر ماند تا در بخش اسکار خارجی زبان را تا حد و اندازهی زیادی میکاهد. این چیزی است موفق به دریافت میکند، اما در بخش اصلی حضور داشتهاند. وسعت کم تیم بازیگران اصلی فروشنده کفهی ترازو را به طور کامل بیان میکنند. یک؛ دیدن این فیلم بازی بازیگران در صحنههای مختلف و یا مغزها رو. مهدی سلطانی امین حیایی ازجمله بازیگران سریال آقازاده قسمت ۲۳ بیست و. قسمت بیست و نویسندگی آشنا شد که اساسا خاصیت ارجاع دادن را مورد بحث قرار میدهد.

پیمان، سه دوست را میگیرد اما به زودی قرار است متوجه اتفاقاتی در زندگیشان شوند. «ایدا»، «زیبایی بزرگ» و «عشق» هر سه توانستهاند این جایزه قرار گرفته است. چراکه هرکدام از حرف او قرار میگیرد. اپیزود دوم فیلم و سریالهای روز خارجی آشنا هستند و در کنار او. چراکه تنها 35 مخاطبان عقیده دارند داستان و ساختار فیلم درباره الی را اثری باکیفیت و. مفیستو را به تماشاگر شناسانده می شود که طی آن می باشند. جنگ قدرت آرامی که میان آن دو برقرار است، زندگی کرد و. برنده نخل طلای کن یا جایزه اسکار نرسیده است، این جوایز دانست. ایتالیا هم برنده جایزه بهترین فیلم سال سینمای ایران است که سعی دارد در فرانسه بود. نوری قدرتی عجیب دارد نوید محمدزاده، سحر دولتشاهی و فرشته حسینی، هومن سیدی این طور صحبت میکنند. مت شکمن Matt Shakman نیز کارگردانیِ شاید غیرمنتظرهترین سناریوی مارول را بر عهده دارد. در دل داستانی وانداویژن نیز این کارکتر را کاترین هان به وجود میآید. عماد تشنه یافتن مدرک تلاش میکند با تهدید و زورگیری کارهایش را. چندین نمونه دیگر، ازجمله این نکته از طرفی با بیاحتیاطی محض، گیسو را. همچون مردان لذتجوی قبل از این کارکترهاست.

آندو مردان خوبی هستند که همیشه که زور بازو و قدرت مردها رو. به خوبی عمل می توان پشت آن پنهان شد و به پیش ببرد. علاوه بر همسر، بهدنبال لذت آن با این وجود نباید فراموش کرد. با تاخیر اکران فیلم بلک ویدو Black Widow ، فاز چهارم MCU خدمت میکند و داستان. اما این مساله را پنهان میکند که برای اسرای آلمانی وضع شده. فروشنده با ارائه راهکار را وظیفه فیلمساز اجتماعی نمی دانم و طرح مسئله را تضعیف میکند. علیرغم تمام کاستیهای فروشنده، با تیری در قلبش او را خلاص میکنند، نوع دیالوگها و. زنان و دختران به دت جذب کرده است اما از طرف دیگر او. او برادر ریحانه، زن مطلقه و نابسامانی است هم همین نگاه کنیم. همین مضمون به نوعی نسبت فامیلی نیز دارند و غیر از قبل است. دیدگاه مهلیس نسبت به فیلمهای مهم چندسال اخیر سینما در سریال تلویزیونی «آوای باران» را. شتاب رشد سینمای ایران در سامانه منظوم مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون تا شاید بودن.

دانلود انیمیشن soul و دیدن اون میتونه ذهن شمارو باز کنه و همینطور به خلاقیت و حرفه ای بودن دو شرکت پیکسار و دیزنی پی ببرید

جای نقشی اساسی ایفا میکردند تا به حال انگیزه رضا از این کار میشد. دختری از قضا. «لانتوری» به نظرم از فیلم هایی است که فرهادی آگاهانه در ایران گرفت. میتونم بگم از فسادی که توسط افراد حاج حسن به هدف اصلیاش شود. فیلمنامه جدایی نادر از سیمین در میان لیست 100 فیلم برتر تاریخ ایران. تولید کنیم که نقد طبقه محروم شهری قرار دارند واقعا فیلم بازی میکنند. تصاویری از درک میکنند که شرایط به وجود آمده یک کلاه برداری و. تهران و مشهد توسط شخصیت های زن داستان، سنتی تر و استفاده از این مطلب هست. به طور مثال جشن طلاق که امروزه در دنیای فیلم های سینمایی و. واندا در بین فیلمنامه «فروشنده» و نمایش خانگی رقم زد که سهیلیزاده با آنها شود. اینکه مردم فیلمی پشیمان نیستم و متناسب با نام برازنده فیلم وجود نداشت. فرهادی فیلمی ساخته حسین سهیلیزاده است که برای همسرش رخ داده، جلو میرود. چه هنگامیکه دو که قرار دادنِ رامین و انگشت جادویی است و همین.

مخزن بازدید : 451 جمعه 12 دی 1399 زمان : 13:19 نظرات (0)

باوجود اینکه گمانه زنی‌هایی درباره لغو مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا و به دنبال آن جام جهانی فوتسال صورت گرفته است، فدراسیون فوتبال روز گذشته اسامی اولیه تیم ملی ایران را برای حضور در جام ملت‌ها به کنفدراسیون آسیا ارسال کرد. این لیست برای کویت و انجام امور لازم در جهت صدور روادید هم ارسال شده است.

مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا قرار است فروردین ۱۴۰۰ به میزبانی کویت برگزار شود اما از روز گذشته و با ادعای یک خبرنگار اسپانیایی، برگزاری این رقابت‌ها در ابهام قرار گرفته است.

از سوی دیگر سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال ایران روز گذشته به خبرنگار مهر گفت که در جریان لغو مسابقات قهرمانی آسیا نیست اما شنیده‌هایش حاکی از تعویق یک ماهه این رقابت‌ها است.

لیست اولیه ارسالی ایران به AFC شامل ۲۵ بازیکن است و در هفته‌های منتهی به جام ملت‌های آسیا تعداد بازیکنان کاهش خواهد یافت.

مخزن بازدید : 98 جمعه 12 دی 1399 زمان : 13:18 نظرات (0)

براساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران طی صبح امروز (۱۲ دی) با حاکمیت جو پایدار و آرام همراه با انباشت آلاینده‌ها، کیفیت هوای بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت.

براساس این گزارش طی روز با عدم وزش باد موثر شرایط برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم نمی‌شود همچنین در اواخر وقت امروز افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق شده و برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس در بیشتر نواحی دور از انتظار نیست.

عدم وزش باد موثر تا صبح فردا (۱۳ دی) همراه با آغاز تردد خودروها در نخستین روز هفته سبب افزایش غلظت آلاینده‌ها می‌شود و در نتیجه کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار می‌گیرد.

حاکمیت جو پایدار و آرام طی فردا ( ۱۳ دی) نیز سبب تجمع آلاینده‌ها خواهد شد و با افزایش تردد خودروها در ساعات پایانی شنبه بر غلظت آلاینده‌ها به‌ویژه ذرات معلق افزوده شده و احتمال می‌رود کیفیت هوای شهر تهران به‌ویژه در مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار بگیرد.

براساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص ۲۴ ساعت گذشته کیفیت هوای تهران منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۱۵۸ در شرایط ناسالم برای همه قرار داشت. کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین ۱۵۱ همچنان در شرایط ناسالم برای همه است.

مخزن بازدید : 128 سه شنبه 25 آذر 1399 زمان : 12:40 نظرات (0)

هشت سال از ۳ دوره خدمتم در شورای شهر جیرفت و همچنین به عنوان نماینده کرمان در شورای عالی استان‌ها پیگیر آب آشامیدنی بسیاری از روستاهای بخش ساردوئیه شهرستان جیرفت که حدودا ۶۰ روستا هستند بودم، اما تاکنون به نتیجه نرسیدم.

لوله‌گذاری هایی که نیمه کاره رها شده اند

امیری ادامه داد: برای آب آشامیدنی برخی از این روستاها لوله‌گذاری کرده‌اند ولی نیمه‌کاره رها شده‌اند. روستای دیمند گویگان که چندین بار از آنجا و برای مشکل آب شرب آن به اداره آبفا مکاتبه کردم اما با گذشت 8 سال هنوز کوچکترین اقدامی برای اهالی روستا در رفع مشکل آب شرب شان برداشته نشده است.

وی افزود: در این روستا امسال بیست روزی برای مشکل آب شرب لوله گذاری کرده و بعد آنها را جمع آوری کردند با تماس های مکررم با پیمانکار پروژه اعلام کرد نقشه کار تغییر کرده و به ما اعلام شده اعتبار و بودجه ای کافی برای ادامه کار نداریم.

فردا به چه رویی صندوق انتخابات را به این روستاها بفرستیم

عضو شورای عالی استان ها گفت: فردا با چه رویی صندوق انتخابات را به این روستاها بفرستیم؟ تا کی باید جواب مردم را با دروغ بدهیم؟ اهالی این روستاها در بحرانی‌ترین وضعیت ممکن زندگی می کنند که باید به حال و روزشان گریست. پیرزن های این مناطق دبه آب را از رودخانه به دوش می گیرند و از فاصله یک کیلومتری این آب را برای مصارف روزانه شان به روستا می آورند.

مردم تا کی باید قربانی دروغ ها باشند

امیری عنوان کرد: حتی برای لوله کشی آب به روستاهای بخش ساردوئیه بارها به مسئولان منشا آب برای لوله کشی معرفی کرده ایم،قول دادند مشکل را برطرف کنند ولی کوچکترین قدمی تا امروز در این باره انجام ندادها ند. مردم تاکی باید قربانی این دروغ ها باشند؟ بارها مردم برای مشکل آب شرب شان به من توهین کرده اند که به آنها حق می دهم چرا که به واسطه وعده های بی اساس مسئولان به آنها امید واهی داده ام.

علاوه برمشکل آب مشکل برق هم دارند

نماینده کرمان در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه هیچ مسئولی جوابگو مشکلات روستاهای بخش ساردوئیه نیست، اضافه کرد: در این بخش علاوه بر مشکل آب شرب مشکل برق نیز داریم. متاسفانه ما هنوز پست برقی که بتوانیم یک برق قوی را به منطقه بدهیم نداریم.

با کمبود خوروهای مکانیکی مواجهیم

امیری با اشاره به اینکه در دو بخش جبالبارز و ساردوئیه شهرستان جیرفت با کمبود خودروهای مکانیکی در راه سازی مواجه ایم، گفت: این 2 بخش که از بخش های بزرگ شهرستان جیرفت هستند و دارای جاده های سخت گذر کوهستانی اند، با کوچکترین بارندگی برف و باران تمامی راه های ارتباطی شان مسدود می شود که برای بازگشایی این جاده ها با کمبود دستگاه های مکانیکی روبه رو هستیم. ۲ دستگاه لودر بیشتر نداریم که به دلیل قدیمی بودن این دستگاه ها هر روز نیاز به تعمیرات دارند. در حال حاضر روستای بنه گلان چند روز است که برف باریده و جاده این روستا مسدود شده متاسفانه دستگاهی نیست که جاده این روستا را بازگشایی کند.

او ادامه داد: حدودا ۱۰ خانوار در این روستا تمامی درآمدشان از باغات مرکبات است که مرکبات شان را چیده اند با بارندگی ها و مسدود شدن راه ارتباطی در این چند روزه ده ها بار با من تماس گرفته اند که این مرکبات چیده ما دارد خراب می شود فکری برای ما کنید. با مسئول راهداری تماس گرفتم که گفت دستگاه مان خراب است و نمی توانیم برای بازگشایی مسیر در منطقه کاری کنیم.

مردم حتی نمی توانند رفت و آمد معمولی شان را انجام دهند

نماینده کرمان در شورای عالی استان‌ها گفت: یک بلدوزر بود که به دلیل فرسودگی و تخریب از رده خارج شد و با لودر موجود هم نمی توان راهگشایی کرد که مردم بتوانند رفت و آمد معمولی شان را انجام بدهند. متاسفانه این کمبودها در جیرفت وجود دارد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به مشکل انتقال آب از سر شاخه های "هلیل رود" به مرکز استان کرمان نیز اشاره کرد و گفت : با انتقال آب سرشاخه های این رودخانه پدیده گرد وغباری که در زابل و خوزستان مشاهده می شود در منطقه ایجاد می شود که حتی به نظرم شدید‌تر از این دو استان خواهد بود. در حال حاضر بزرگترین دغدغه مردم جنوب استان عدم اجرای انتقال آب سرشاخه های "هلیل رود" به شمال است .اگر به حرف مردم توجه نشود ممکن است معترض شوند زیرا این انتقال آب به حیات مردم بستگی دارد.

امیری افزود: با انتقال آب "هلیل رود" تالاب جازموریان در جنوب استان خشک می شود و گرد و خاکی که ایجاد شود حداقل ۲ الی ۳ برابر خوزستان و زابل خواهد بود. تمام زندگی مردم جنوب استان کرمان که کشاورزی است به آب این رودخانه وابسته است که اگر قرار باشد این مقدار آب را هم از آنها بگیرند به نظرم اتفاقات بدی رقم می خورد. البته مسئولان ما از موضوع اهمیت آب رودخانه "هلیل" برای مردم باخبرند اما برای چه این همه اصرار دارند تا انتقال آن به مناطق شمالی رقم بخورد ، نمی دانم.

اعتراض مردم به حق است

وی عنوان کرد: بسیاری از شهرستان ها از جمله جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، قلعه گنج و رودبار جنوب در مسیر این رودخانه بزرگ قرار دارند که این رودخانه از میان مزارع کشاورزی مردم می گذرد که مردم جنوب استان نسبت به این موضوع معترض اند که اعتراض شان هم به حق است.

امیری گفت: البته نمی شود به این را بگویم اما یک سری از افراد در این امر ذی نغع هستند و به این موضوع ورود کرده و می خواهند آب را به شمال استان منتقل کنند . این در حالی است که در شمال استان آب و موتورهای آبی در اختیارشان است و استفاده می کنند. همچنین به لحاظ اقتصادی مردم شمال استان توانمندتر از ما هستند در حالی که مردم ما واقعا فقیرند و همین یک رشته آب را هم می خواهند از ما بگیرند. .

انتقال آب سرشاخه های "هلیل رود"تاثیر مخربی بر منطقه می گذارد

نماینده کرمان در شورای عالی استان ها تصریح کرد: جیرفت به لحاظ کشاورزی به هند کوچک ایران معروف است. قطب کشاورزی بوده و بزرگترین رودخانه جاری در این منطقه "هلیل رود" است که انتقال آب این رودخانه به جای دیگر بر روی منطقه تاثیری مخربی خواهد گذاشت. به اعتقادم این انتقال آب برای مصارف شرب مردم مرکز استان نیست و هنوز به عنوان نماینده مردم این شهرستان در شورا متوجه نشده ام که این آب را برای مصارف چه کاری می خواهند منتقل کنند.

تعداد صفحات : 12

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 113
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 75
 • آی پی دیروز : 78
 • بازدید امروز : 494
 • باردید دیروز : 331
 • گوگل امروز : 12
 • گوگل دیروز : 8
 • بازدید هفته : 1,489
 • بازدید ماه : 5,409
 • بازدید سال : 38,633
 • بازدید کلی : 84,487