loading...

مخزن

مخزن بازدید : 111 سه شنبه 25 آذر 1399 زمان : 12:40 نظرات (0)

هشت سال از ۳ دوره خدمتم در شورای شهر جیرفت و همچنین به عنوان نماینده کرمان در شورای عالی استان‌ها پیگیر آب آشامیدنی بسیاری از روستاهای بخش ساردوئیه شهرستان جیرفت که حدودا ۶۰ روستا هستند بودم، اما تاکنون به نتیجه نرسیدم.

لوله‌گذاری هایی که نیمه کاره رها شده اند

امیری ادامه داد: برای آب آشامیدنی برخی از این روستاها لوله‌گذاری کرده‌اند ولی نیمه‌کاره رها شده‌اند. روستای دیمند گویگان که چندین بار از آنجا و برای مشکل آب شرب آن به اداره آبفا مکاتبه کردم اما با گذشت 8 سال هنوز کوچکترین اقدامی برای اهالی روستا در رفع مشکل آب شرب شان برداشته نشده است.

وی افزود: در این روستا امسال بیست روزی برای مشکل آب شرب لوله گذاری کرده و بعد آنها را جمع آوری کردند با تماس های مکررم با پیمانکار پروژه اعلام کرد نقشه کار تغییر کرده و به ما اعلام شده اعتبار و بودجه ای کافی برای ادامه کار نداریم.

فردا به چه رویی صندوق انتخابات را به این روستاها بفرستیم

عضو شورای عالی استان ها گفت: فردا با چه رویی صندوق انتخابات را به این روستاها بفرستیم؟ تا کی باید جواب مردم را با دروغ بدهیم؟ اهالی این روستاها در بحرانی‌ترین وضعیت ممکن زندگی می کنند که باید به حال و روزشان گریست. پیرزن های این مناطق دبه آب را از رودخانه به دوش می گیرند و از فاصله یک کیلومتری این آب را برای مصارف روزانه شان به روستا می آورند.

مردم تا کی باید قربانی دروغ ها باشند

امیری عنوان کرد: حتی برای لوله کشی آب به روستاهای بخش ساردوئیه بارها به مسئولان منشا آب برای لوله کشی معرفی کرده ایم،قول دادند مشکل را برطرف کنند ولی کوچکترین قدمی تا امروز در این باره انجام ندادها ند. مردم تاکی باید قربانی این دروغ ها باشند؟ بارها مردم برای مشکل آب شرب شان به من توهین کرده اند که به آنها حق می دهم چرا که به واسطه وعده های بی اساس مسئولان به آنها امید واهی داده ام.

علاوه برمشکل آب مشکل برق هم دارند

نماینده کرمان در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه هیچ مسئولی جوابگو مشکلات روستاهای بخش ساردوئیه نیست، اضافه کرد: در این بخش علاوه بر مشکل آب شرب مشکل برق نیز داریم. متاسفانه ما هنوز پست برقی که بتوانیم یک برق قوی را به منطقه بدهیم نداریم.

با کمبود خوروهای مکانیکی مواجهیم

امیری با اشاره به اینکه در دو بخش جبالبارز و ساردوئیه شهرستان جیرفت با کمبود خودروهای مکانیکی در راه سازی مواجه ایم، گفت: این 2 بخش که از بخش های بزرگ شهرستان جیرفت هستند و دارای جاده های سخت گذر کوهستانی اند، با کوچکترین بارندگی برف و باران تمامی راه های ارتباطی شان مسدود می شود که برای بازگشایی این جاده ها با کمبود دستگاه های مکانیکی روبه رو هستیم. ۲ دستگاه لودر بیشتر نداریم که به دلیل قدیمی بودن این دستگاه ها هر روز نیاز به تعمیرات دارند. در حال حاضر روستای بنه گلان چند روز است که برف باریده و جاده این روستا مسدود شده متاسفانه دستگاهی نیست که جاده این روستا را بازگشایی کند.

او ادامه داد: حدودا ۱۰ خانوار در این روستا تمامی درآمدشان از باغات مرکبات است که مرکبات شان را چیده اند با بارندگی ها و مسدود شدن راه ارتباطی در این چند روزه ده ها بار با من تماس گرفته اند که این مرکبات چیده ما دارد خراب می شود فکری برای ما کنید. با مسئول راهداری تماس گرفتم که گفت دستگاه مان خراب است و نمی توانیم برای بازگشایی مسیر در منطقه کاری کنیم.

مردم حتی نمی توانند رفت و آمد معمولی شان را انجام دهند

نماینده کرمان در شورای عالی استان‌ها گفت: یک بلدوزر بود که به دلیل فرسودگی و تخریب از رده خارج شد و با لودر موجود هم نمی توان راهگشایی کرد که مردم بتوانند رفت و آمد معمولی شان را انجام بدهند. متاسفانه این کمبودها در جیرفت وجود دارد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به مشکل انتقال آب از سر شاخه های "هلیل رود" به مرکز استان کرمان نیز اشاره کرد و گفت : با انتقال آب سرشاخه های این رودخانه پدیده گرد وغباری که در زابل و خوزستان مشاهده می شود در منطقه ایجاد می شود که حتی به نظرم شدید‌تر از این دو استان خواهد بود. در حال حاضر بزرگترین دغدغه مردم جنوب استان عدم اجرای انتقال آب سرشاخه های "هلیل رود" به شمال است .اگر به حرف مردم توجه نشود ممکن است معترض شوند زیرا این انتقال آب به حیات مردم بستگی دارد.

امیری افزود: با انتقال آب "هلیل رود" تالاب جازموریان در جنوب استان خشک می شود و گرد و خاکی که ایجاد شود حداقل ۲ الی ۳ برابر خوزستان و زابل خواهد بود. تمام زندگی مردم جنوب استان کرمان که کشاورزی است به آب این رودخانه وابسته است که اگر قرار باشد این مقدار آب را هم از آنها بگیرند به نظرم اتفاقات بدی رقم می خورد. البته مسئولان ما از موضوع اهمیت آب رودخانه "هلیل" برای مردم باخبرند اما برای چه این همه اصرار دارند تا انتقال آن به مناطق شمالی رقم بخورد ، نمی دانم.

اعتراض مردم به حق است

وی عنوان کرد: بسیاری از شهرستان ها از جمله جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، قلعه گنج و رودبار جنوب در مسیر این رودخانه بزرگ قرار دارند که این رودخانه از میان مزارع کشاورزی مردم می گذرد که مردم جنوب استان نسبت به این موضوع معترض اند که اعتراض شان هم به حق است.

امیری گفت: البته نمی شود به این را بگویم اما یک سری از افراد در این امر ذی نغع هستند و به این موضوع ورود کرده و می خواهند آب را به شمال استان منتقل کنند . این در حالی است که در شمال استان آب و موتورهای آبی در اختیارشان است و استفاده می کنند. همچنین به لحاظ اقتصادی مردم شمال استان توانمندتر از ما هستند در حالی که مردم ما واقعا فقیرند و همین یک رشته آب را هم می خواهند از ما بگیرند. .

انتقال آب سرشاخه های "هلیل رود"تاثیر مخربی بر منطقه می گذارد

نماینده کرمان در شورای عالی استان ها تصریح کرد: جیرفت به لحاظ کشاورزی به هند کوچک ایران معروف است. قطب کشاورزی بوده و بزرگترین رودخانه جاری در این منطقه "هلیل رود" است که انتقال آب این رودخانه به جای دیگر بر روی منطقه تاثیری مخربی خواهد گذاشت. به اعتقادم این انتقال آب برای مصارف شرب مردم مرکز استان نیست و هنوز به عنوان نماینده مردم این شهرستان در شورا متوجه نشده ام که این آب را برای مصارف چه کاری می خواهند منتقل کنند.

مخزن بازدید : 173 سه شنبه 25 آذر 1399 زمان : 12:35 نظرات (0)

اطلاعیه سازمان هواشناسی به شرح زیر است؛

توصیف سامانه: بارش باران و در مناطق سردسیر بارش برف و در مناطق جنوبی کشور احتمال تگرگ

زمان شروع: اوایل وقت چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۲۶

زمان پایان: اواخر وقت پنج‌شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۲۷

نوع مخاطره: بارش باران و در مناطق سردسیر بارش برف و در مناطق جنوبی کشور احتمال تگرگ

منطقه اثر:

چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۲۶: خوزستان، ایلام، لرستان، همدان، کرمانشاه، کردستان، مناطق شمالی چهارمحال و بختیاری و مناطق جنوبی استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، قزوین،

پنج‌شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۲۷: خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، مناطق جنوبی استان‌های مرکزی، ایلام و مناطق شمالی استان‌های بوشهر و فارس

اثر مخاطره: خسارت به محصولات و تجهیزات کشاورزی

مخزن بازدید : 127 سه شنبه 25 آذر 1399 زمان : 11:55 نظرات (0)

مینو محرز متخصص بیماری‌های عفونی در برنامه تهران کلینیک رادیو تهران با اشاره به آغاز مرحله تست انسانی واکسن کرونای انسانی از ابتدای دیماه گفت: بر اساس اظهارات مسئولان ساخت این واکسن، مرحله تست انسانی از اول دی ماه بر روی ۵۶ تا ۶۰ نفر انجام می شود. این افراد در محدوده سنی ۱۸ تا ۵۰ سال بوده و پس از تزریق در قرنطینه می مانند تا مواجهه با ویروس نداشته باشند. به افراد داوطلب پاداش مختصری داده می شود.این واکسن عوارضی ندارد چون از واکسن ضعیف شده تهیه می شود.

وی افزود: این واکسن در سازمان غذا و دارو سازمان بهداشت جهانی ثبت شده و مراحل آزمایشی آن هم به صورت مکرر ثبت می شود. پس از موفقیت آمیزبودن مرحله اول تست انسانی، تعداد بیشتری از این واکسن در مرحله دوم استفاده خواهند کرد. اگر پس از تزریق مرحله دوم حدود ۲ تا ۳ هفته نتایج خوبی به دست بیاید بلافاصله تزریق برای عموم مردم قابل انجام خواهد بود. در تولید انبوه واکسن مشکلی نداریم.

محرز در ادامه با اشاره به شرایط داوطلبان گفت: افراد داوطلب که در محدوده سنی ۱۸ تا ۵۰ سال قراردارند فراخوان شده اند و پس از انجام آزمایشات متعدد و اینکه این افراد قبلا به این بیماری مبتلا نشده باشند پس از طی کردن مرحله اول به سرعت به مرحله دوم تست این واکسن می رویم و سپس واکسیناسیون انبوه انجام می شود. نتایج این واکسن در مرحله فاز حیوانی بسیار خوب بوده است.

وی افزود: من اطلاع ندارم گروه هدف مشخص شده یا نه. انتخاب توسط شرکت انجام می شود.این افراد در وهله اول آزمایش و معاینه شده و به صورت روزانه باید چک شوند. پس از مرحله اول و دوم، واکسیناسیون تعداد بیشتری از مردم انجام می شود و ان شاء الله در سال جدید باید انتظار داشته باشیم تا واکسن در دسترس عموم قرار بگیرد. تکنولوژی واکسن کرونای ایرانی ویروس ضعیف شده است. این روش معمولا مشکل خاصی ندارد و از بقیه روش ها کم خطرتر است فقط باید از مصون بودن آن در انسان مطمئن شویم. من به اتفاق دکتر صالحی و دکتر طبرسی مسؤولیت این کار را پذیرفته ایم تا با خیال راحت از مردم بخواهیم از آن استفاده کنند.

محرز با تاکید بر اینکه کودکان و زنان باردار هنوز نمی توانند از این واکسن استفاده کنند گفت: اکثر بیماران بدحال ما کسانی هستند که بیماری ریوی، قلبی و دیابت دارند. افراد بالای ۷۰ سال، بیماران با ریسک بالا، افراد چاق و کادر درمان در اولویت اول تزریق این واکسن هستند.

وی در واکنش به اظهارات دکتر قانعی رئیس کمیته علمی ستاد کرونا مبنی بر انصراف از پذیرش واکسن به دلیل عدم نگهداری واکسن گفت: واکسن های کرونای فایزر و مدرنا به دمای ۷۰ و ۲۰ درجه زیر صفر نیازدارند و ما امکانات نگهداری آن را نداریم. فقط کشورهایی مثل آمریکا، انگلیس و فرانسه وآلمان می توانند از این واکسن ها استفاده کنند.

دبیر انجمن متخصصان بیماری های عفونی با اشاره به عوارض واکسن فایزر گفت: این واکسن ها جدید است و عوارض آن در درازمدت نمایان می شود. دو نفر به دلیل داشتن زمینه حساسیتی واکنش شدید آلرژی نشان داده اند ولی گزارشی مبنی بر فلج صورت ندیده ام. بسیاری از این واکسن ها به صورت اضطراری تایید شده‌اند.

مخزن بازدید : 109 دوشنبه 10 آذر 1399 زمان : 22:07 نظرات (0)

گام اول: برنامه اینستاگرام را دانلود و راه اندازی کنید

دانلود برنامه اینستاگرام برای iOS از فروشگاه App، آندروید از فروشگاه گوگل پلی یا ویندوز فون از فروشگاه ویندوز فون. هنگامی که برنامه بر روی تلفن همراه شما نصب شد، ضربه بزنید تا آن را باز کنید.

گام دوم: ثبت نام در اینستاگرام

روی "ثبت نام" ضربه بزنید، سپس آدرس ایمیل خود را وارد کنید و روی "Net"t ضربه بزنید، یا روی "ورود به فیس بوک" ضربه بزنید تا با حساب فیس بوک خود ثبت نام کنید.

مرحله 3 : ایجاد یک پروفایل کسب و کار

در داخل برنامه اینستاگرام، تنظیمات را پیدا کنید، سپس به پایین بروید و روی "تعویض به حساب کسب و کار" ضربه بزنید. در اینجا می توانید حساب اینستاگرام خود را به یک صفحه فیس بوک لینک کنید.

هنگامی که شما به یک حساب کسب و کار تغییر کرده اند، شما می توانید اطلاعات کسب و کار اضافی مانند ساعت فروشگاه، آدرس کسب و کار و یا یک شماره تلفن اضافه کنید.

توجه: در حال حاضر یک پروفایل تجاری در اینستاگرام تنها می تواند به یک صفحه فیس بوک واحد متصل شود.

تعویض به حساب کسب و کار

تغییر حساب اینستاگرام خود را به یک حساب کسب و کار

مرحله 4 : شروع به ارسال!

حالا که حساب تجاری اینستاگرام خود را راه اندازی کرده ای، وقت آن رسیده که اولین خود را بسازید! شما همچنین می توانید کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام را درست پس از اتمام ایجاد حساب تبلیغاتی اینستاگرام خود که به صفحه فیس بوک شما مرتبط است، راه اندازی کنید.

از طرفی می توانید در وب سایت سئوسل (seocell.ir) روشهای استخدام ادمین مدیریت پیج خود را فرا بگیرید.

منابع:

https://seocell.ir/instagram-management/

https://karolakarlson.com/instagram-for-business-guide/

تعداد صفحات : 10

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 94
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 24
 • بازدید امروز : 107
 • باردید دیروز : 349
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 107
 • بازدید ماه : 875
 • بازدید سال : 16,163
 • بازدید کلی : 62,017